Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış, kese veya kutusu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle, eksiksiz şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Üründe herhangi bir kişiselleştirme yapıldı ise, iadesi mümkün değildir. Kargo ile iadelerde iade gerekçesini belirten yazı göndermeniz süreci hızlandıracaktır.

Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayın.

Şirket adına fatura kestirilmiş ise, bu ürünlerin iadesinde mutlaka " İŞLER BOYA PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ." adına iade faturasının düzenlenmesi kanuni zorunluluktur.

İade etmek için info@islerboya.com.tr adresine "iade talebi" konulu mail atabilirsiniz.

Değişim/İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri kargo ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.

Geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti islerboya.com.tr tarafından karşılanmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

ÜRÜN İADE ADRESİ:
İŞLER BOYA PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.
VELİ BABA MH. ANKARA CD. NO:122/A PENDİK/İSTANBUL
+90 216 307 45 45